Odszkodowanie za wypadki z udziałem ciężarówek

Czy mogę ubiegać się o odszkodowanie za obrażenia ciała i cierpienie doznane w wyniku wypadku z udziałem samochodu ciężarowego? 

Według Federalnej Administracji Bezpieczeństwa Przewoźników Samochodowych, Floryda jest jednym z kilku stanów odpowiedzialnych za największą liczbę śmiertelnych wypadków drogowych w Stanach Zjednoczonych. Chociaż liczba wypadków z udziałem ciężarówek trochę spadła w ostatnich latach, to niestety skutki wypadków z udziałem ciężarówek są z reguły znacznie poważniejsze niż przy zwykłych wypadkach z udziałem samochodów osobowych. Przeważająca większość ofiar wypadków z udziałem ciężarówek to kierowcy innych mniejszych pojazdów. W kolizjach z ciężarowym gigantem o masie kilkudziesięciokrotnie przekraczającej masę samochodu osobowego, nawet najbezpieczniej skonstruowany samochód osobowy jest z góry na przegranej pozycji.

Jeśli Ty, członek rodziny lub bliska Ci osoba została poszkodowana w wyniku wypadku z udziałem samochodu ciężarowego, nie wahaj się ze mną niezwłocznie skontaktować w sprawie pomocy w uzyskaniu odszkodowania. Jestem polskojęzycznym adwokatem na Florydzie i współpracuję z jednymi z największych i najbardziej doświadczonych kancelarii prawnych w Stanach Zjednoczonych, które mają dostęp do najbardziej wykwalifikowanych ekspertów w tej dziedzinie. Razem pomogliśmy naszym klientom uzyskać łącznie ponad 10 milionów dolarów odszkodowania za wypadki samochodowe i błędy medyczne. Jeżeli nie wygramy dla Ciebie odszkodowania – nie płacisz nam absolutnie nic.Żadna sprawa nie jest za duża ani za mała. Aby umówić się na bezpłatną konsultację w języku polskim zadzwoń pod numer 727-538-4171 lub wyślij wiadomość tekstową sms o treści “Wypadki” pod numer 813-786-3911

Aby zobaczyć więcej videos i podcastów z pytaniami i odpowiedziami na temat wypadków, odszkodowań za obrażenia ciała, odpowiedzialności producenta i sprzedawcy za produkt lub błędów w sztuce lekarskiej, kliknij tutaj.

Aby porozmawiać z polskojęzycznym prawnikiem w sprawie reprezentacji prawnej i możliwości uzyskania odszkodowania za wypadki, obrażenia ciała, odpowiedzialność producenta i sprzedawcy za produkt lub błąd w sztuce lekarskiej, 

zadzwoń pod numer 727-538-4171 

lub wyślij SMS o treści “Wypadki” na numer 813-786-3911

Polski Adwokat Agnieszka Piasecka obsługuje obsługuje całą Florydę, w tym: Clearwater, Tampa, St. Petersburg, New Port Richey, Orlando, Sarasota, Bradenton, North Port, Fort Myers, Pompano Beach, Fort Lauderdale, Miami, Florida.

*Niektóre sprawy mogą zostać referowane do innej kancelarii